MONTÁŽ A OPRAVA ODKVAPOVÝCH ŽĽABOV

Malá vec s obrovskou dôležitosťou? To je odkvapový systém! Žľaby spoľahlivo odvádzajú vodu zo strechy domu do odkvapových zvodov a následne do kanalizácie alebo do vonkajšieho priestoru, aby zabránili plesniam, poškodeniu fasády či zatekaniu do suterénu.

Aj Strechmajstri vedia, že odkvapový systém je zásadný pre ochranu domu a jeho životnosť, jeho montáži sa preto venujeme s maximálnou dôslednosťou. Nové odkvapové žľaby tiež zvyšujú hodnotu domu. Zvyšujú totiž životnosť domu aj celkovú atraktivitu. Zásadná môže byť aj oprava žľabov v zlom stave, napríklad pri predaji domu. Upchaté, opotrebované či inak poškodené žľaby totiž znižujú hodnotu domu. Určite teda stojí za to najať si Strechmajstrov na montáž či opravu odkvapových žľabov.

OPLECHOVANIE KOMÍNA

Staviate komín a chcete predísť riziku zatečenia podkrovia vášho domu? Zverte oplechovanie komína do rúk skúseným odborníkom. Strechmajstri sa radi postarajú o oplechovanie vášho komína podľa vašich predstáv.

Oplechovanie komína má dvojitú funkciu. Zabraňuje kvapalinám prenikať do zateplenia strechy a zároveň dodáva komínu estetický rozmer. Oplechovanie komína na spodnej časti sprevádza inštalácia silikónového materiálu, ktorý vyhovuje všetkým typom strešných krytín. Materiály, ktoré odporúčame na oplechovanie a s ktorými Strechmajstri pracujú najčastejšie, sú meď a hliník, ktoré nekorodujú. Na základe vašich požiadaviek dokážeme prispôsobiť farbu a odtieň oplechovania komína.