PREČO SI VYBRAŤ NÁS?

Kvalita práce

Náš tím je zárukou poctivo a odborne odvedenej práce a veríme, že o tom svedčia dve čísla – 10 rokov skúseností a takmer stovka striech, ktoré prešli našimi rukami. V našom tíme nechýba ani dlhoročný majiteľ realitnej kancelárie, ktorý pri prerábaní investičných nehnuteľnosti zažil spolupráce so stavebnými firmami aj z pozície klienta, preto sa vie o to lepšie vžiť do vašich potrieb.

Vaše pohodlie s prístupom “na kľúč”

Je len na vás, ktorú činnosť zveríte nám a ktorú vyriešite “po vlastnej osi”. Môžete si nás objednať len na prácu samotnú. Avšak často si klienti vopred neuvedomujú, koľko starostí a času pre nich znamenajú veci ako doprava materiálu či odvoz odpadu. Poučte sa na chybách iných a zverte nám aj tieto povinnosti. Dokonca môžete ušetriť – vďaka spolupráci s dodávateľmi pre vás zabezpečíme obzvlášť výhodné ceny. Ak teda kúpu a dovoz materiálu zveríte nám, znamená to pre vás úsporu financií, času a starostí s tým spojenými.

Flexibilita a rýchlosť

K dispozícii sme pre vás 7 dní v týždni v celom Banskobystrickom kraji. Prerábky a stavebné práce na dome sa často ťahajú dlhšie, než je to majiteľovi domu milé, no nebojte sa – strechmajstri vás zdržovať určite nebudú. Po prejavení vášho záujmu urobíme už do 48 hodín obhliadku a do ďalších 48 hodín vám pošleme cenovú ponuku. Následne aj pri samotnej práci obzvlášť dbáme na to, aby boli dohodnuté termíny prác dodržané.

 

NÁŠ PRÍBEH

Na počiatku bola partia všestranných stavbárov. Kvôli mimoriadnemu dopytu po strechárskych prácach a zároveň túžbe byť skutočnými špecialistami sme sa však rozhodli sústrediť výhradne na strechy.

Náš záber je naozaj široký – úspešne sme ako subdodávateľ spolupracovali už s mnohými firmami a máme za sebou aj strechárske práce na historických stavbách, v rámci čoho sme spolupracovali aj s architektmi.

Strechmajster Peťo sa po absolvovaní stavebnej školy zdokonaľoval až v ďalekej Austrálii, kde sa najprv venoval drevostavbám a suchým stavbám. Od roku 2013 sa špecializuje na strechy a výsledkom jeho práce – v spolupráci so strechmajstrom Ľubom – je už vyše 80 striech a ich spokojní majitelia.

Strechmajster Tomáš viedol 8 rokov vlastnú realitnú kanceláriu a má za sebou tiež desiatky prerábok investičných nehnuteľností. Vďaka tomu dokonale rozumie požiadavkám klientov na pohodlné a bezpečné bývanie a presne chápe, aké stavebné a materiálové súvislosti vedú k takémuto bývaniu.

Ak hľadáte odbornosť, skúsenosti a profesionalitu, ale zároveň s tým aj ľudský prístup a entuziazmus, už hľadať nemusíte. Strechmajstri vám radi dokážu, že pre vašu strechu ste si vybrali naozaj správne.

Certifikáty a osvedčenia:

Certifikát na škridlu KM beta

Certifikát na plechovú krytinu Maslen

Licencia na prácu vo výške pomocou špeciálnej horolezeckej a speleologickej techniky